„V každom z nás je oveľa viac, ako si naše vedomie dokáže predstaviť“

Tak ako aj v živote, aj pri dlhšom behu je základom úspechu nevzdať sa. Premôcť svoj prah pohodlnosti a vychutnať si ten pocit, keď prídete po náročnom behu do cieľa, sa nedá opísať. Ak by to však nebol úžasný zážitok, neopakovali by ho milióny ľudí po celom svete stále dookola!

Nemusíme ich poznať, ale sú medzi nami. Ľudia, ktorí by dali všetko za možnosť skúsiť absolvovať beh v nádhernom prostredí pod Tatrami, ak by im choroba nezobrala túto možnosť. Ste v domnení, že polmaratón je nad Vaše sily? Spomeňte si práve na nich… veríme, že Vám dodajú potrebnú odvahu zúčastniť sa. Možno im jedného dňa spoločne splníme sen, postaviť sa na štart vedľa nás!

Oznámenie

ALS BEH

Zmena termínu 2020

Na základe aktuálneho vývoja situácie a vyhlásení krízového štábu sme sa rozhodli odložiť beh na neurčito. Situáciu monitorujeme a hneď ako to bude možné, oznámime nový termín preteku pre rok 2020. Prosíme vás všetkých, aby ste sa správali rovnako zodpovedne a odložili svoje skupinové aktivity. Veríme, že situáciu spoločne zvládneme a čoskoro sa vidíme na preteku 😊

Športuj srdcom o.z.