Referencie 2017

Bol to veľmi emotívny pretek. Po prebehnutí cieľom som nedokázala udržať slzy za tých, čo kvôli chorobe ALS už behať nemôžu. Úžasný vyhlaď na Tatry len umocnil môj zážitok z tohto charitatívneho behu.
Bronislava Mrákavová
Bronislava Mrákavová
Elite Team OCRA Slovakia
Som veľmi rád, že som sa zúčastnil týchto pretekov, pretože to nebola len forma prípravy a spoločných aktivít s priateľmi, ale bolo to organizované pre dobrú vec a pomoc niekomu kto to naozaj potrebuje.
Michal Rajniak
Michal Rajniak
Elite Team OCRA Slovakia
Môžem len súhlasiť s ostatnými. Klobúk dole pred organizátormi, ale aj pred ostatnými ľuďmi, či už to boli sponzori alebo len miestni obyvatelia, dali do toho svoje srdce a to je to najviac!
Patrik Milata
Patrik Milata
Elite Team OCRA Slovakia
Pretek sa mi veľmi páčil, nie len traťou, skvelou organizáciou ale hlavne myšlienkou pomôcť niekomu kto trpí touto závažnou chorobou... ďakujem organizátorom za skvelú akciu!
Ceniga Peter
Peter Ceniga
Elite Team OCRA Slovakia
Super chalani, pretek nemal chybu. Trať, organizácia atď. no proste bomba, o rok sa vidíme znova, ak mi zdravie dovolí.
Roman Graňák
Roman Graňák
Furkotka Team
Ahojte chalani. Chcel by som sa poďakovať za jeden z najlepších a najkrajších bežeckých zážitkov, ktoré som zažil s našou partiou bežcov z Poltára vo Svite. Výborná organizácia, nádherné počasie, skvelá atmosféra a pekné dievčatá nemohli chýbať. Niektoré mi to na trati pekne natreli. Skvelé výkony dievčatá! 🙂 Kapustnica v Kolibe bola výborná. Občerstvovačky nemali chybu. Zimomriavky mi po celom tele behali, keď som okolo nich prechádzal a počul to perfektné povzbudzovanie. Ďakujem môjmu kamarátovi Jančimu Pagáčovi za to, že našiel toto podujatie na nete a ďalším našim bežcom, ktorí s nami absolvovali beh Vadimírovi Čákovskému staršiemu a Tomášovi Cerovi Cerovskému. Samozrejme, že veľká vďaka a klobúk dole pred všetkými bežcami, ktorí dobehli do cieľa. Držím palce všetkým nadšencom behu, nech sa darí a vidíme sa (ak bude zdravie slúžiť) o rok. Veľmi pekná myšlienka ľudí s veľkým srdcom, ahojteee.
Matej Šáli
Bežec z Poltára
Tento memoriál zanechal vo mne hlboký citový zážitok – keď som cestovala z Brna do Svitu, ani som netušila, aký nádherný deň ma čaká.
Soňa Vnenčáková
Soňa Vnenčáková
Svit
Nádherná akcia, super organizácia, skvelí ľudia. Boli ste neskutoční všetci, taká výborná atmosféra na preteku dávno nebola, a to bol iba prvý ročník. Ešte raz vdaka za super pretek.
Peter Gallik
Peter Gallik
Svit
Nádherné podujatie, skvelá organizácia. Trať bola náročná, najmä klesania, ale dalo sa. Som spokojná.
Tímea Mihoková
Tímea Mihoková
Batizovce
Organizácia bola výborná, značenie trate bolo v poriadku, aj keď čosi viac značiek by neuškodilo. Každopádne sme sa nestratili. Občerstvovačky boli úžasné. Ľudia povzbudzovali, možnosť výberu nápoja z čaju, coly, vody, magnézia, čaju, ovocie v podobe banánu a úžasného pomaranču bolo fakt top. Gradovanie trate z rovinky do kopcov a ešte vyšších kopcov bolo prekvapujúce, miestami deprimujúce 🙂
Jakub Gurka
Jakub Gurka
osobný trenér Košice
Chcel by som sa Vám poďakovať za zabezpečenie ubytka. Som veľmi rád, že som sa zúčastnil tohto behu, mali ste všetko super zabezpečené od prezentácie až po vyhlasovanie výsledkov. Mám pobehaných veľa takýto pretekov, ale väčšina z nich sa na vás nechytá. Vôbec by som nepovedal že to bol prvý ročník a samozrejme to najlepsie že to išlo na dobrú vec. 🙂 O rok sa určite vidíme zasa.
Martin Vitko
Martin Vitko
Lednické Kone
Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa v sobotu podielali na super preteku. Naozaj pekná trať. Som rád, že priebeh preteku spríjemňovali skvelí ľudia na občerstvovačkách. V Štôli jedna baba tak super povzbudzovala, že som sa smial ešte na Bôriku, ako po nás v dobrom jačala. Tiež bolo výborné, že tam bolo toľko ľudí, ktorí fotili a točili. Dúfam, že bude aj druhý ročník, dúfam, že bude na tej istej trati a želám si, aby som bol zdravý a mohol tam prísť. A nakoniec zmysel toho všetkého, že ste to ako organizátori robili úplne nezištne a pre niekoho, kto to potrebuje... Klobúk dole!
Martin Bálint
Martin Bálint
Poprad
Veľmi pekne ďakujem za príjemné chvíle strávené na sobotnom memoriáli. Klobúk dole pred organizátormi za prípravu a zrealizovanie tohto krásneho behu a pomoc človeku v núdzi. Márii prajem uzdravenie a jej rodičom veľa sily a zdravia. Ďakujem.
Martin Martinko
Martin Martinko
Poprad
Pre mňa nádherne a zmysluplne strávený deň.
Anna Pastrnáková Kovácsová
Anna Pastrnáková Kovácsová
Moderátorka
Tieto preteky sú odsúdené na úspech 😊 vynikajúco zorganizované, len tak ďalej 👏 a drobné chybičky sa stávajú.
Tomáš Kačmarčík
Tomáš Kačmarčík
Svit Inov8/SportRysy
Nebol som zatiaľ na veľa pretekoch, ale tento vo mne zanechal veľmi pekné spomienky a dúfam že sa budem môcť zúčastniť ešte veľa ročníkov!
Róbert Horváth
ZŠ Zlatá 2 Rožňava
Super akcia, krásne počasie, organizácia na jednotku. Určite prídem aj o rok.
Zuzana Kartusková
Zuzana Kartusková
Spišská Nová Ves
Klobúk dole pred organizátormi! Vďaka za krásne podujatie. Niet čo vytknúť.
Peter Novák
Peter Novák
Klub bežcov Stropkov
Chalani, fakt neviem co by stalo za kritiku...vyborna organizacia, velke srdce a v tej plejade pretekov co sa vyrojili na SK naozaj zmysluplna myslienka za behanim! Trat vygradovana ako ma byt! Klobuk dole a velke dakujem za vsetko!
Laco Novotny
Laco Novotný
Slovenský raj
Som veľmi spokojný z organizáciou, jedny z naj organizovaných pretekov akých som bol, keď nie najlepšími, príroda nádherná, kopce kruté no aspoň som si užil krásnu Tatier a nadýchal sa čerstvého vzduchu a ako top musím vyzdvihnúť občerstvenie, jedna pecka.
Michal Bodnár
Michal Bodnár
SRTG Košice
Trať veľmi dobrá. Organizácia super. Dobrý termín. Občerstvovačky mega. Vylepšil by som značenie - na asfalt nastriekať šípky a pár križovatiek v lese. Ale boli ste super. Iné preteky ste schovali do vrecka. Teším sa na 2. Ročník a myslím si že limit bude malý.
Marcel Uharček
Spišská Nová Ves
Bolo to super, občerstvovačky top! 🙂 Ešte by sa hodilo niekedy v lese na križovatkách označiť šípkou ktorým smerom ísť.
Rastislav Švihra
Rastislav Švihra
Liptovský Mikuláš
Najkrajší a najťažší pretek aký som zatiaľ absolvovala,ale organizácia na jednotku s hviezdičkou.Klobúk dole pred Vami všetko bolo superrr. Vidíme sa na budúci rok.
Michaela Štoselová
Michaela Štoselova
Ľubica
Krásna trať, výborná organizácia a k tomu krásne počasie. Nádherný deň a super beh. Gratulácia a poďakovanie organizátorom 🙂
Michal Zuber
BVŽ Žilina
Toho roku mi to nevyšlo... poslala som namiesto mňa môjho syna, že nech to LEN odbehne, je to pre dobrú vec. A výsledok? "mamina spoznal som úžasných ľudí...Keď som mal kŕče chlapík sa zastavil a ponúkol ma tyčinkou a pred cieľom sme sa chytili za ruky a vychutnali sme si tu šťastnú chvíľu dobehom do cieľa. 🙂 Som naňho hrdá prvýkrát bežal viac ako 8km... "na budúci rok pôjdem zase a pôjde aj Alexandra (dcéra) ... Takže musíte zvýšiť počet štartujúcich lebo o dvoch viac už máte.
Marcela Bartkova
Marcela Bartkova
Svit