Referencie 2019

Páčila sa mi atmosféra a všetko okolo. Bolo cítiť, že nejde o komerčný beh. Gravírovanie na medailu bolo top.
Nora Šeligová
IT Girls
Fantastický pretek, fantastická akcia s fantastickými ľuďmi, veľmi pekne ďakujeme a držíme palce do ďalších rokov, nech vydrží dobrá myšlienka čo najdlhšie.
Marián Handzuš
Marián Handzuš
Dobrodruhovia
Bol to najkrajší pretek aký som doteraz bežala. Čo sa týka trasy aj organizácie fakt klobúk dolu. A to minimálne štartovné zahŕňa úplne nadpriemer, boli sme nadmieru spokojní 😊
Klára Štefánková
Klára Štefánková
Nemšová
Ja som bol prvýkrát ale super , trať je síce náročná ale o to ide. Nevládzeš, pridaj 😄, úroveň preteku sa môže rovnať s Poľskom čiže servis, komunikácia, občerstvenie , organizácia Super niet čo kritizovať . Ale najviac sa mi páčilo zber vrchnákov. Nepáčilo sa mi nízke štartovné, inak nie je čo vytknúť, fakt bomba a poradne sme si to užili. Celé podujatie je na veľmi profesionálnej úrovni.
Richard Goc
Richard Goc
Kamienske ľadové medvede
Bol som milo prekvapený s organizáciou podujatia a o rok prídem znova. Ďakujem všetkým za skvelý zážitok.
Marián Varga
STG Michalovce
Švédske stoly na trati boli úžasné! 😊
Katka Bányaiová
Katka Bányaiová
IT Girls
Páčilo sa mi všetko: trať, prostredie, šatne, sprchy, občerstvenie na trati aj v cieli, balíček, ocenenia, možnosť odfotiť sa, krásne medajle. Možno miesto bagety teplé jedlo napr. rizoto ale je to len maličkosť. Naozaj krásne podujatie to bolo.
Andrea Hudáková
Andrea Hudáková
Active life Košice
Za tak nízke štartovné by som očakával podstatne menšie občerstvenie, zázemie a benefity, takže to čo organizátori ponúkli bežcom bola až nadpráca by som povedal. Klobúk dole aj nad počtom dobrovoľníkov, ozaj úžasné. Jediné čo mi nesedelo bol hlas moderátorky, ktorý mi pílil uši. Ale to je len môj názor. Aj ona určite odviedla veľký výkon, lebo tak dlho jačať do mikrofónu by som určite nedokázal.
Branislav Toporcer
Branislav Toporcer
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
Milujem vaše podujatie. Tento rok brutálne občerstvovačky, stoly sa prehýbali. Nepijem, ale ešte aj slivovička!? Neuveriteľné! Členovia organizačného tímu veľmi milí. Ceny bohate. Nepamätám, že by bola pračka v tombole a to chodím veľa po pretekoch. Robíte skvelú prácu, myšlienka dokonalá a bežci majú 1000% pohodlie. Patrí vám obrovské ďakujem!!!
Anna Ogoreková
Anna Ogoreková
SeveRUNky
Páčilo sa mi to, že všetci organizátori, či už pani moderátorka, tety pri občerstvovacích staniciach, tím pri časomiere, jednoducho každý jeden z Vás mal dobrú náladu, vždy ochotný pomôcť. Celková atmosféra, nálada a priebeh pred pretekmi a po pretekoch hodnotím veľmi dobre, jedno kvalitne zorganizované podujatie. Ďakujem za krásne preteky. (jediný mínus je nedostatočná kapacita wc zariadení) 😊
Peter Gič
Peter Gič
Medzilaborce
V mene bežcov z ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová posielam jedno úprimné ďakujem všetkým organizátor za skvelú prácu, všetko okolo preteku bola na veľmi vysokej úrovni, rýchla registrácia, dobrá organizácia štartu, perfektne vyznačené trate, neskutočné občerstvovačky - vyzeralo to tam ako v obchode, nie ako na občerstvovacej stanici, skvelý ľudia popri trati ktorí nás celý čas povzbudzovali no a na záver krásne ceny pre víťazov aj super tombola... Radi prídeme aj na budúci rok.
Pavol Bačík
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Veľmi som bola spokojná s jedlom, veľký výber, kvalitné veci. Taktiež sa mi páčila medaila a možnosť odfotiť sa. Celková atmosféra pretekov bola veľmi príjemná. Oceňujem, že bežci väčšinou nehádzali odpadky na zem. Zlepšenie: snažila by som sa obmedziť odpad na minimum- používať čo najmenej plastových fliaš ( napr. čapovaná kofola miesto pepsi fliaš) a jednorazových pohárikov. Na tomto podujatí som sa cítila veľmi dobre, ďakujem organizátorom.
Alica Štefánková
Nemšová
Občerstvovacie stanice boli supeeer. Veľa usporiadateľov behov na Slovensku by sa od Vás mohla učiť.
Miroslav Onduš
Nectel running team
Nadšenie z tohto ročníka zo mňa ešte neopadlo, takže ma žiadne zlepšenie nenapadá...
Vanda Hošeková
Vanda Hošeková
Magura Run
Neviem Vám poradiť zlepšenie, pretože tieto preteky sú asi najlepšie organizované zo všetkých, ktoré v roku navštevujem.
Vladimír Mišenčik
Levoča
Ďakujeme za skvelú organizáciu, všetkým zainteresovaným, za dobru náladu a super občerstvovačky, všetko fičalo parádne 😊
Jana Spodníková
Jana Spodníkova
Vyšný Slavkov
Pretek bol úplne skvelý, nádherná atmosféra, super ľudia, výborná organizácia, excelentne občerstvovačky, nádherná príroda a pekná myšlienka preteku. Napadlo mi, ze v prípade slnečného a teplého dňa by som uvítal, keby bola čistá voda k dispozícií hneď po dobehnutí do cieľa - na rýchle osvieženie. Takto bolo potrebne si ísť zobrať pohárik so sladkou colou a potom ísť k prívesu s vodou čistou. Inak asi nebolo absolútne čo vytknúť. Jeden z najlepších pretekov aké som bežal.
Erik Sirkovský
Erik Sirkovský
Dobrodruhovia
Všetko bolo super, perfektná trať, prostredie, organizátori, všetci boli milí, občerstovačiek bolo dosť, dokonca na poslednom úseku bola super umiestnená vzhľado na dlhší úsek po slnku. Občerstvovačky boli nad mieru bohaté. A cena štartovného bola neskutočná vzhľadom na bohaté občerstvovačky, pekné medaile a štarovné balíčky. Dokonca ešte aj tombola. Aj trať a informácie k nej boli poskytnuté vopred. Všetko super. Veľmí príjemné podujatie. Bola som prvýkrát, ale rozhodnutá som zúčastniť sa znovu. S radosťou sa vrátim.
Gabriela Panáková
Gabriela Panáková
STG Považská Bystrica
Úplná spokojnosť, naozaj máte výbornú organizáciu, a musím vyzdvihnúť aj originálne štartovné čísla v pozadí Tatry, výborne!
Peter Jančík
Peter Jančík
Valibukfitness/Ružomberok
Boli sme prvý krát, no bolo to skvelé. Super organizácia, Ďakujeme. Hlavne dievčatá so zvoncami skvelé povzbudzovali. Krásne prostredie, úžasný pretek s pekným poslaním.
Michaela Kubíková
Michaela Kubíková
Rajo
Všetko bolo výborne, najviac ma prekvapili občerstvovacie stanice. Taktiež v cieli všetko čo ma čakalo. Výborná organizácia. Nemám, čo vytknúť
Hrivňák Ľubomír
Dolný Kubín
Všetko sa mi páčilo - myšlienka behu, charitatívny rozmer, trať, občerstvovačky úžasné, atmosféra veľmi priateľská, servis okolo - sprchy, občerstvenie v cieli, len vegetariánska bageta bola veľmi suchá.
Lenka Ondrášová
Lenka Ondrášová
Furt v pohybe
Na občerstvovačkách boli krásne veselo naladení ľudia, ktorí skvelé povzbudili do ďalších km. Mala som z toho super pocit.
Lenka Odnechtová
Lenka Odnechtová
Bernolákovo
Celkovo hodnotím beh veľmi veľmi pozitívne. Páči sa mi myšlienka behu, program pre deti, výborná trať, skvelé počasie, dobrá konkurencia. Medaily z behu by som dal len deťom, mne osobne stačí štartovné číslo na pamiatku, no na druhej strane ma veľmi potešila krásna bufka.
Zdenko Graňák
Zdenko Graňák
Orava tím 3
Výborné boli občerstvovacie stanice, v KE na Maratóne mieru, ale aj inde, by sa mali od vás učiť. Všetko bolo super. Možno keby bolo ešte o niečo viac dostupných toaliet, ale aj to sa dalo vyriešiť v prípade núdze v neďalekej prírode. 😊
Martina Podberská
Nectel running team
Ročne absolvujem okolo 25-30 bežeckých podujatí a to Vaše hodnotím ako jedno z najlepších a nenapadá ma čo by sa ešte dalo vylepšiť. Klobúk dole a palec hore.
Samuel Balcár
Samuel Balcár