Odkiaľ k nám bežci zavítajú:

Prihlásenie na 3. ročník 2019

Registrovať dieťa môže iba rodič!

Prosíme o zodpovedné vyplnenie, vrátane interpunkčných znamienok.

Registrácia detské behy

Registrovať dieťa môže iba rodič!

Prosíme o zodpovedné vyplnenie, vrátane interpunkčných znamienok.

Ďakujeme za prejavený záujem!

Bohužiaľ, limit bežcov na polmaratón a štafety je už na na tento ročník naplnený.

Budeme radi, ak nám zachováte priazeň a prídete nás podporiť priamo na štart, alebo zatlieskať bežcom kdekoľvek popri trati.

ĎAKUJEME!

Športuj srdcom o.z.

Polmaratón
Štafety / Deti
Meno bežca rok Mesto / Klub
1
Chovanec Matúš
1987
PretekaRys
2
Leysek Bohuš
1970
Infinity Liptovská Teplička
3
Judiak Róbert
2003
KB Breza
4
Dvorščák Milan
1969
šk Dubnik Prešov
5
Porubčan Martin
1990
Prejta
6
Maurer Marek
1978
Active Life Košice
7
Badzík Marek
1981
Svit
8
Nyéki Jakub
1997
Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika
9
Závecký Marián
1980
SC Road Runners
10
Koperdák Marek
1977
Spišská Nová Ves
11
Dzurenda Lukáš
1984
Technická akadémia SNV
12
Fridmanská Tatiana
1992
BehamSrdcom.sk
13
Baculák Dominik
1985
Orava tím
14
Michalík Martin
1986
BehamSrdcom.sk
15
Michalík Tomáš
1984
Podbradec.tj
16
-
-
-
17
Husár Filip
1993
Mlynica
18
Ryban Boris
1989
PretekaRYS
19
Schneider Matúš
1989
Batizovce
20
Uhrin Stano
1981
Harichovce
21
Jurčo Miroslav
1991
Bežecký klub Jozefa Gabčíka
22
Fuker Miroslav
1959
Spišská Nová Ves
23
Maňová Aneta
1978
Stupava
24
Hradiská Elena
1985
Chorvátsky Grob
25
Vecel Robert
1972
Martin
26
Ďurana Tomáš
1990
X Runners
27
Palko Andrej
1979
X Runners
28
Bendíková Katarína
1995
AK STEEPLE POPRAD
29
Toporcer Branislav
1985
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
30
-
-
-
31
Šmiga Ján
1985
Hliník nad Hronom
32
Fedič Marek
1987
DHZ Nováčany
33
Kožiak Martin
1974
Košice
34
Faťunová Jana
1984
Poprad
35
Greňa Tomáš
1981
Poprad
36
Lešundák Marek
1983
Poprad
37
Slaninak Branislav
1981
Poprad
38
Faťún Pavol
1979
Poprad
39
Wojnarowski Jacek
1977
Nowy Sącz
40
Krabáč Karol
1965
pre Kvetinku
41
Zuber Michal
1983
BVŽ Žilina
42
Bellušová Martina
1987
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
43
Kuliňák Michal
1986
STG Michalovce
44
Šebejová Marka
1986
MTC Vyšná Šebestová
45
Dančišinová Lucia
1981
Čergov Run
46
Šimko Branislav
1990
Martin
47
Húska Michal
1980
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
48
Labanc Tomáš
1986
Poprad
49
Vojtek Vladimir
1981
www.BERRYVE.sk
50
Ovšanka Peter
1976
Poprad
51
Varga Marián
1966
STG Michalovce
52
Goc Richard
1982
Kamienske ľadové medvede
53
Jančuška Martin
1979
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
54
Tekely Jaroslav
1949
MK SNV
55
Kutnár Jaroslav
1971
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
56
Gontkovič Peter
1964
Svit
57
Kubo Martin
1964
Poprad
58
Szewczyk Rafał
1977
FELEK/Nowy Sącz
59
Špirengová Veronika
1981
SC Road Runners
60
Mišenčik Vladimír
1984
Levoča
61
Repková Andrea
1976
O5 BK Furča
62
Kurian Rastislav
1977
Spišská Nová Ves
63
Vojtek Jan
1985
Berryve.sk
64
Kleinová Gabriela
1973
SC Road Runners
65
Ogoreková Anna
1985
SeveRUNky
66
Jančík Peter
1997
Valibukfitness/Ružomberok
67
Hodák Marek
1986
BUC TEAM
68
Vechter Michal
1991
ŠK Krivaň Liptovská Ondrašova
69
Pikulík Tomáš
1984
Direct Marketing
70
Falat Miroslav
1970
STG Michalovce
71
Bernát Martin
1980
Košice
72
Uličný Pavol
1976
MARAS team
73
Žugec Štefan
1960
Bežecky klub Poprad
74
Šoltýs Milan
1972
Bežecky klub Poprad
75
Kaleja Oto
1976
Ekosoft
76
Urban Jozef
1969
Harichovce
77
Hošek Ján
1969
MaguraRun
78
Šabová Lenka
1987
Od Sporáka na Spartana
79
Hošeková Lenka
1972
MaguraRun
80
Stramba Robert
1973
Ekosoft
81
Berníková Michaela
1978
ŠK Ferčekovce / SNV
82
Sirkovský Erik
1993
Dobrodruhovia
83
Dulovič Ladislav
1962
Horské behy Hôrka
84
Malejčík Jozef ml.
1984
Jenkovce
85
Pasztor Peter
1974
Martin
86
Haviarik Jakub
1996
Extreme Obstacle Runners
87
Habrun Róbert
1991
BVL-team
88
Jurušová Renáta
1989
Prešov
89
Pekár Radoslav
1979
Eurokofis
90
Petras Miroslav
1982
ZTCN
91
Dindoffer René
1980
BABY CLUB HIPPO POPRAD
92
Berčíková Nikola
1995
TJ Slavia, TUZVO, Zvolen
93
Risa Ľuboš
1984
Poprad
94
Milata Paskal
1993
ETOS
95
Klausman Miroslav
1962
96
Vechterová Jana
1993
ŠK Kriváň Lipt. Ondrášová
97
Bandžák Ondrej
1971
Košice
98
-
-
-
99
Polyácsko Martin
2001
Košice
100
Štraus Richard
1983
Košice
101
Duračinský Peter
1982
Poprad
102
Dancáková Katarína
1979
MARAS team
103
Dubiel Marek
1984
AtriumArchitekti
104
Hlavová Gabriela
1982
Poprad
105
Handzuš Marián
1990
Dobrodruhovia
106
Supuková Anna
1983
STG Michalovce
107
Navrátilová Mirka
1984
Liptovský Mikuláš
108
Valek Vladimír
1965
EuroValve
109
Uličný Peter
1983
MARAS team
110
Marton Ján
1979
Betlanovce
111
Šlinská Katarína
1984
STG Michalovce
112
Uhliarik Jozef
1962
Lomná
113
Uhliarik Pavol
2003
Lomná
114
Uhliariková Dorota
1996
Lomná
115
Sivuľka Martin
1979
TJ Mier Kamienka
116
Šarik Martin
1987
STG Michalovce
117
Marton Michal
1981
Podskalka
118
Jambor Martin
1973
119
Gúgľava Matúš
1988
Banská Bystrica
120
Márton Filip
1992
Košice
121
Ostrihoň Jozef
1976
gemerunners
122
Kordík Michael
1979
Košice
123
Materný Michal
1992
GANRUN Gánovce
124
Lipovský Vladislav
1969
MBO Strážske
125
Mítnik Gabriel
1979
MBO Strážske
126
Glatz Robert
1980
Big Panda
127
Gabulová Monika
1980
Nitra
128
Gič Peter
1994
Medzilaborce
129
Tkáčová Monika
1982
Spišská Nová Ves
130
Kaprál Martin
1979
131
Garčárovà Lucia
1984
BEŽÍM S LÁSKOU
132
Rybecká Silvia
1990
Bratislava
133
Svoboda Martin
1969
Spišská Teplica
134
Baronová Lenka
1978
Spišská Nová Ves
135
Halečka František
1965
MARAS team
136
Žugec Pavol
1962
Batizovce
137
Salaj Vladimír
1964
HO Alpin klub Svit
138
Remiáš Peter
1977
Active life
139
Kucháriková Michaela
1992
AC Kriváň LM
140
Košár Dalibor
1967
HO LŠ Poprad
141
Gurník Peter
1988
Poprad
142
Čarnoký Andrej
1984
Nemak Slovakia s.r.o.
143
Šebest Ján
1979
Bukacaris
144
Duračinský Marek
1983
Mlynica
145
Hajdu Maroš
1975
Podolínec
146
Seligová Nora
1977
IT Girls
147
Hudáková Andrea
1993
Active life Košice
148
Danišovský Tomáš
1990
149
Puchert Róbert
1985
UP Studio s.r.o./ Ginka s.r.o.
150
Jendrichovska Danka
1967
TTTrend
151
Gomolčák Matúš
1983
AtriumArchitekti
152
Kozárová Dana
1981
Zlatá studňa
153
Kyseľ Miloš
1978
Zlatá studňa
154
Graňák Roman
1980
IST Liptovská Teplička
155
Žugec Ján
1968
Bežecký klub Poprad
156
Berník Peter
1979
Svit
157
Bašta Pavel
1984
AK Slovan Levoča
158
Zvarová Anna
1975
Svetielko nádeje / Banská Bystrica
159
Švagerko Ján
1984
Vikartovce
160
Gažur Juraj
1987
Vagnerman
161
Herstek Jakub
1992
BarRan Bardejov
162
Remiš Peter
1986
Vagnerman
163
Gaban Dávid
1992
Vagnerman
164
Kvapil Miroslav
1982
Condition Klub Valaliky
165
Trtek Roman
1986
Filistin
166
Grendová Valentína
1997
Bike&Ski Fans Revúca
167
Grendová Andrea
1972
Bike&Ski Fans Revúca
168
Grenda Vincent
1999
Bike&Ski Fans Revúca
169
Odnechtová Lenka
1977
Bernolákovo
170
Duran Alexander
1965
X-Runners PE
171
Zahorjan Martin
1983
172
Matuschka Erik
1986
Poprad
173
Krajňák Tomáš
1973
Furt v pohybe
174
Šreiner Peter
1979
Veruzeajhej
175
Cherniak Valentyn
1979
176
Frický Vlado
1981
BarRan Team
177
Bigoš Marián
1972
Spišská Nová Ves
178
Mihok Ján
1970
Bežecký klub Poprad
179
Paľo Ján
1981
Orava tím - Lokca
180
Némethová Dana
1986
Košice
181
Hrivnák Ľubomír
1990
Dolný Kubín
182
Koščák Tomáš
1991
Bežecký klub Poprad
183
Müller Jozef
1974
BehamSrdcom.sk
184
Vozárová Martina
1988
185
Urbanová Iveta
1986
Košice
186
Kamenský Tomáš
1984
RTZV
187
Švagerko Tomáš
1979
Bežecký klub Poprad
188
Kán Jaroslav
1968
Jedenástepoldeci ZV
189
Ondrášová Lenka
1980
Furt v pohybe
190
Petrilák Martin
1990
BehamSrdcom.sk
191
Bakajsa Peter
1984
BNP Rakovec
192
Šidlovský Ľubomír
1976
Bežecký klub Stará Ľubovňa
193
Onduš Miroslav
1982
Nectel running team
194
Podberská Martina
1990
Nectel running team
195
Perinajová Jana
1976
BehamSrdcom.sk
196
Smrek Martin
1992
197
Orolínová Michaela
1992
cestazadomovom.sk
198
Ilavský Ivan
1958
Jedenáste poldeci / Zvolen
199
Oravec Marián
1981
Poprad
200
Voška Marek
1978
KB - Breza
201
Uharček Marcel
1978
STG ROŽŇAVA
202
Mitník Ján
1983
MBO Strážske
203
Bukovina Peter
1970
Bukacarik
204
Chmeľ Erik
1994
MARAS team
205
Gasparovic Filip
1994
Lipt. Kokava
206
Olejár Jakub
1984
Lekáreň Avicena
207
Hanečáková Kristína
1986
Podolínec
208
Hanečák Marcel
1981
Podolínec
209
Zima Vladimír
1958
ŠK Horal
210
Šimo Igor
1970
Spišská Nová Ves
211
Kapa Slavomir
1979
MTC Vysna Sebastova
212
Sidorják Peter
1974
BarRan Bardejov
213
Sabol Jozef
1988
BarRan team / Fričkovce
214
Pogány Branko
1978
Active Life Košice
215
Jaš Martin
1976
Považská Bystrica
216
Halečka Ján
1983
Tatryrun
217
Jankopál Michal
1970
Trebišov
218
Garaj Michal
1989
Veľká Lúka
219
Čurlej Jozef
1981
O5 BK Furča Košice
220
Čurlejová Eva
1981
O5 BK Furča Košice
221
Bačík Pavol
1976
ŠK Kriváň Liptovská Ondrášová
222
Whirlpool 1
2000
Rezervácia
223
Whirlpool 2
2000
Rezervácia
224
Whirlpool 3
2000
Rezervácia
225
Whirlpool 4
2000
Rezervácia
226
Whirlpool 5
2000
Rezervácia
227
Whirlpool 6
2000
Rezervácia
228
Whirlpool 7
2000
Rezervácia
229
Whirlpool 8
2000
Rezervácia
230
Whirlpool 9
2000
Rezervácia
231
Whirlpool 10
2000
Rezervácia
232
Balcár Samuel
1990
233
Spodnik Gabriel
1969
234
Dečo Richard
1988
innogy SEE
235
Dečo Michal
1986
innogy SEE
236
Sipko Matúš
1998
ŠK Kriváň Liptovská Ondrášová
237
-
-
-
238
Orság Matej
1987
All4Run Košice
239
Kačuň Tomáš
1979
Sečovce
240
Sciranko Jozef
1961
All4Run Košice
241
Ludvik Milan
1953
Svit
242
Kaľavský Július
1976
All4Run Margecany
243
Lažo Martin
1980
Vitalcity.sk
244
Brňáková Marianna
1992
Unbroken Púchov
245
Fuňak Vlastimil
1982
Kassamen OT Kosice
246
Menyhért Viktor
1977
Active life
247
Šidlovsky Jaroslav
1970
Forbasy
248
Sládečka Dušan
1991
Rajo
249
Talaber Ian
1990
Rajo
250
Komara Lukáš
1990
Rajo
251
Hajosteková Simona
1994
Rajo
252
Holík Marek
1979
Rajo
253
Kakusová Jarmila
1981
Rajo
254
Kubíková Michaela
1979
Rajo
255
Korenič Adrian
1977
Rajo
256
Longauerová Antónia
1995
MTC Vyšná Sebastová
257
Goliáš Dušan
1974
Rajo
258
Demočko Tomáš
1980
Rajo
259
Štrbák Stanislav
1997
Martin
260
Roháčik Branislav
1971
KBBS Turčianske Teplice
261
Bača Radoslav
1988
Dvojité Legíny Košice
262
Savara Adam
1996
Slobodný Tibet
263
Vrana Tomáš
1994
Smižany
264
-
-
-
265
Biskup Michal
1992
Spišský Štiavnik
266
Pado Rudolf
1969
Liptovský Mikuláš
267
Sirkovský Roman
1976
sirky.sk
268
Hanulová Linda
1994
Ružomberok v pohybe
269
Pastucha Silvester
1974
Vitkovce
270
Kamenský Ján
1965
Liptovský Peter
271
Forgáč Jozef
1984
Innogy
272
Hobor Peter
1987
Košice
273
Hoborová Tímea
1988
Košice
274
Malatin Tomáš
1984
Poprad
275
Štefánková Klára
2000
Nemšová
276
Brisudová Anna Mária
1998
Nemšová
277
-
-
-
278
Humeňanská Marta
1967
Ovčie
279
Štefánková Alica
1994
Nemšová
280
Šalata Martin
1969
Stará Ľubovňa
281
Veverka Miloš
1978
Ivanka pri Dunaji
282
Horváth Róbert
1981
Krásnohorské Podhradie
283
Kevicky Florian
1971
Púchov
284
Kevicka Alena
1975
Púchov
285
Železov Konstantin
1969
TURIEC.RUN
286
Šperka Marek
1974
287
Rodák Matúš
1984
Svit
288
Želasko Ondrej
1966
TDM klub Krompachy
289
Trník Martin
1977
Milochov
290
Hošeková Vanda
1996
Magura Run
291
Gerbel Adam
1991
Veľké Chlievany
292
Orolin Pavol
1995
RaidLight/Bežecký Klub Poprad
293
Petran Matej
1989
CF LM
294
Kačmarčík Marek
1977
Svit
295
Sova Matej
1995
Spišská Nová Ves
296
Rusňák Michal
1990
Hlava v oblakoch
297
Šinko Radko
1986
Slobodný Tibet
298
Gandžala Marek
1997
Pohorelá
299
Vargová Anna
1979
Čajiky
300
Novák Michal
1984
Košické vĺčatá a čučoriedky

Štafety

Názov tímu 1. bežec 2. bežec 3. bežec
1
PretekaRYS I
Ján Nebus
Marcela Benčoková
Lenka Vargová
2
PretekaRYS II
Lukáš Ševčík
Lucia Trnková
Monika Jurčová
3
PretekaRYS III
Michal Jurčo
František Heldák
Marek Podolinský
4
IGI Team
Lukáš Jančík
Tomáš Farkašovský
Igor Vasilčin
5
Tatra Eagles
Martin Kelečeni
Július Zatroch
Slávka Zatrochová
6
STG Považská Bystrica
Milan Németh
Karol Šperka
Juraj Ďuríček
7
STG Považská Bystrica 2
Gabriela Panáková
Michal Panák
Marián Škola
8
Spišsky Štiavnik
Jozef Hricko
Jozef Pazitny
Jaroslav Lavrik
9
ŠK pre Radosť
Ľubica Toporová
Katarína Husárová - Račaková
René Malý
10
Zoborskí vlci
Slavomír Navrátil
Miroslava Požgajová
Rastislav Požgaj
11
Runners
Štefan Tóth
Martin Kester
Vladimír Kuna
12
Wumrun
Ivana Dubielova
Ľuboš Dubiel
Jana Dubielová
13
Runforfunteam
Gabriela Hockickova
Tomáš Hockicko
Martina Skrebska
14
B-Volt team
Ľubomír Ganobjak
Juraj Baculák
Martin Kosmel
15
Štri športové štvory
Adam Ščasník
Adela Štrbáková
Kristián Škrapko
16
Orava tím
Matúš Kormančík
Matúš Habľák
Martin Sitarčík
17
RAJO tím 1
Roman Slivka
Erika Horváth-meixner
Natália Šimončičová
18
RAJO tím 2
Peter Bukovič
Viktor Bryja
Mariana Baranová
19
MP-INSTALLATION Bežci POLTÁR & LUČENEC
Tomáš Cerovský
Dušan Dániš
Adrian Kiapeš
20
beham pre rodinu
Simona Mičundová
Štefánia Trbolová
Lucia Majdová
21
Horná Nitra
Štefan Kubálek
Ján Albert
Tomáš Ďurta
22
Orava tím 2
Jozef Revaj
Miloš Revaj
Eva Pindiakova
23
Orava tím 3
Juraj Maxa
Juraj Revaj
Zdenko Graňák
24
TaxWise
Peter Kolarovič
Ján Svočák
Tatiana Ilavská
25
TaxWise Dream Team
Ľubomír Václav
Veronika Židuljáková
Barbora Bečová
26
Curling Club Poprad
Pavol Suchanovský
Gabriel Baran
Adrián Dlugoš
27
RAJO tím 3
Július Zilizi
Mária Vaškovičová
Lýdia Bendová
28
Spišský Štvrtok
Anna Slivovská
Marek Vernarský
Sabína Slivovská
29
Králi
Antónia Kišová
Libor Burger
Lucia Sulganova
30
Králi 2
Zuzana Birova Rerkova
Denisa Hozova
Daniel Zahoranský
31
Čokoládová torta
Milan Wikarski
Samuel Pjatak
Lenka Džadoňová
32
Tatranskí víťazi
Kristián Čekovský
Martin Gbúr
Matúš Gancarčík
33
STG Rožňava
Slavomíra Prokšejová
Viera Kederová
Stanislav Prokšej
34
Stafeta
Frantisek Husar
Tomas Micko
Martin Kolba
35
Tím Aďka Matej Dominik
Andrea Lanáková
Matej Šáli
Dominik Čipka

Detské behy

Meno ročník Mesto
1
Šmiga Samuel
2013
Staré
2
Šmigová Sára
2015
Staré
3
Soldosová Erina
2006
Rožňava
4
Hrušková Emka
2012
Majcichov
5
Goc Norbert
2008
Kamienske ľadové medvede
6
Habrun Robko
2015
Ľubietová
7
Uličný Peter
2015
Prešov
8
Uličná Kristína
2013
Prešov
9
Pĺžová Andrejka
2014
Martin
10
Šebestova Kristinka
2007
Vikartovce
11
Maličký Janko
2003
Svit
12
Koščáková Nikola
2016
Svit
13
Čáni Sofia
2012
Svit
14
Kušnieriková Karolína
2007
Poprad
15
Bartková Nina
2009
Poprad
16
Rodák Oliver
2014
Svit
17
Rodák Matej
2016
Svit
18
Rodák Jakub
2016
Svit
19
Bobuľská Eva
2011
Svit
20
Spišiaková Viktória
2008
Batizovce
21
Železov Sviatoslav
2014
TURIEC.RUN
22
Pasztor Dominik
2009
Martin
23
Horváthová Kristína
2012
Krásnohorské Podhradie
24
Horváthová Michaela
2011
Krásnohorské Podhradie
25
Handzušová Eliška
2017
Batizovce
26
Fáberová Janka
2016
Poprad
27
Berčíková Viktória
2007
Brezno
28
Debre Viliam
2008
Svit
29
Debreová Bianka
2010
Svit
30
Zatura Filip
2012
Šuňava
31
Zatura Felix
2014
Šuňava
32
Kusnirakova Nelly
2010
Svit
33
Kusnirakova Lilianka
2013
Svit
34
Kovácsová Megan
2013
Batizovce
35
Mičková Michaela
2013
Poprad
36
Mičková Karolína
2016
Poprad
37
Spišák Ondrej
2009
Svit
38
Spišák Jakub
2012
Svit
39
Čarnoká Sofia
2015
Košice
40
Uličná Veronika
2008
Chminianska Nová Ves
41
Uličný Dominik
2016
Chminianska Nová Ves
42
Gáboríková Slávka
2011
Poprad
43
Dindoffer Adam
2016
Dolný Smokovec
44
Korenkova Sofia
2011
Poprad
45
Korenkova Emilia
2013
Poprad
46
Boržecká Tamara
2011
Poprad
47
Boržecká Terezka
2011
Poprad
48
Gemza Matej Jakub
2008
Poprad
49
Hajdu Janka
2008
Podolinec
50
Kapolková Michaela
2011
Veľký Slavkov
51
Kapolka Lucas
2015
Veľký Slavkov
52
Kačmarčík Marek
2012
Svit
53
Kačmarčíková Etela
2010
Svit
54
Budzak Nicolas
2009
Svit
55
Budzak Gabriel
2013
Svit
56
Koperdák Filip
2015
Spišská Nová Ves
57
Bendíková Dana
2005
Poprad
58
Gemza Michal
2014
Poprad
59
Novotný Adam
2013
Poprad
60
Stanová Terézia
2005
Košice
61
Šimon Stano
2007
Košice
62
Podobinská Liliana
2012
Svit
63
Gardošík Timotej
2010
Svit
64
Dobias Viliam
2008
Svit
65
Prokopovič Michal
2012
Svit
66
Magerová Liliana
2013
Poprad
67
Valluš Juraj
2006
Vydrník
68
Holíková Nelka
2012
Kamienka
69
Šoltis Sebastian
2009
Svit
70
Sendecky Alexander
2015
Svit
71
Dzifčáková Lea Anna
2011
Svit
72
Dzifčáková Timea Eva
2015
Svit
74
Čongvová Jela
2009
Vysoké Tatry
75
Šoltýs Richard
2012
Poprad
76
Gabula Michal
2012
Nitra
77
Enekešová Ema
2005
Gerlachov
78
Enekešová Daniela
2005
Gerlachov
79
Kelečeni Jonáš
2014
Malacky
80
Veisenpacher Adam
2011
Smižany
81
Veisenpacher Leo Jozef
2011
Smižany
82
Michalčík Vilko
2014
Poprad

Za podporu ďakujeme:

MOMS Batizovce
Únia žien Slovenska
Ing. Bibiana Čáni
Lukáš Kačmarčík
Lujan plus s.r.o.
Gravat sro
rodina Reinhardtová Štôla
Únia žien Batizovce
rodina Milana Pastrnáka
rodina Krahulcová Štôla
únia žien Pod Skalkou
rodina Jackovičová - Štôla
rodina Hajková Štôla

Ste vlastníkom firmy?

Aj Vaše logo môže byť na tejto nástenke!

Dozvedieť sa viac!

Kontaktný formulár

Po odoslaní formulára Vás budeme ohľadne spolupráce spätne kontaktovať.

Čo konzumujete na občerstvovačkách? (zaškrtnite viaceré)

Chcete štartovné niekomu venovať? Využite náš darčekový poukaz!

Obdarovať známeho!

Darovanie štartovného na polmaratón

Poukážku pre obdarovaného Vám pošleme vo formáte PDF na e-mail.