Rejestracja na trzeci rok 2019

Rejestracja pojedynczego biegacza (półmaraton)

Proszę wypełnić poprawnie formularz.

Rejestracja półmaraton

Rejestracja pojedynczego biegacza (półmaraton)

Proszę wypełnić poprawnie formularz.

Rejestracja wyścigu sztafetowego

Proszę wypełnić poprawnie formularz.

Rejestracja sztafeta

Rejestracja wyścigu sztafetowego

Proszę wypełnić poprawnie formularz.

Tylko rodzic może zarejestrować dziecko!

Rejestracja dzieci

Tylko rodzic może zarejestrować dziecko!

zarejestrowani biegacze (z opłatą)

Zostaniesz wymieniony na liście po weryfikacji płatności.

Polmaratón
Štafety
Meno a Priezvisko nar. Mesto / Klub
1
Chovanec Matúš
1987
PretekaRys
2
Krištófová Soldosová Zuzana
1983
Maras team
3
Krištóf Róbert
1986
Maras team
4
Dvorščák Milan
1969
šk Dubnik Prešov
5
Porubčan Martin
1990
Prejta
6
Maurer Marek
1978
Active Life Košice
7
Badzík Marek
1981
Svit
8
Nyeki Jakub
1997
Akadémia ozbrojených síl gen. M. R. Štefánika
9
Závecký Marián
1980
SC Road Runners
10
Koperdák Marek
1977
Spišská Nová Ves
11
Dzurenda Lukáš
1984
Technická akadémia SNV
12
Fridmanská Tatiana
1992
BehamSrdcom.sk
13
Baculák Dominik
1985
Orava tím
14
Michalík Martin
1986
BehamSrdcom.sk
15
Michalík Tomáš
1984
Podbradec.tj
16
Božová Danica
1963
Bežecký klub Poprad/Svit Mierovka
17
Husár Filip
1993
Mlynica
18
Ryban Boris
1989
PretekaRYS
19
Schneider Matúš
1989
Batizovce
20
Uhrin Stano
1981
Harichovce
21
Jurčo Miroslav
1991
PretekaRYS
22
Šimko Andrej
1982
Villanet.sk SNV
23
Maňová Aneta
1978
Stupava
24
Hradiská Elena
1985
Chorvátsky Grob
25
Vecel Robert
1972
Martin
26
Ďurana Tomáš
1990
X Runners
27
Palko Andrej
1979
DandyRunningTeam
28
Kozárová Dana
1981
DRT
29
Toporcer Branislav
1985
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
30
Šulaj Tomáš
1990
Hliník nad Hronom
31
Šmiga Ján
1985
Hliník nad Hronom
32
Fedič Marek
1987
DHZ Nováčany
33
Kožiak Martin
1974
Košice
34
Faťunová Jana
1984
Poprad
35
Greňa Tomáš
1981
Poprad
36
Lešundák Marek
1983
Poprad
37
Lešundáková Dominika
1989
Poprad
38
Faťún Pavol
1979
Poprad
39
Wojnarowski Jacek
1977
Nowy Sącz
40
Krabáč Karol
1965
pre Kvetinku
41
Zuber Michal
1983
BVŽ Žilina
42
Bellušová Martina
1987
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
43
Kuliňák Michal
1986
STG Michalovce
44
Šebejová Marka
1986
Prešov
45
Dančišinová Lucia
1981
Čergov Run
46
Šimko Branislav
1990
Martin
47
Húska Michal
1980
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
48
Labanc Tomáš
1986
Poprad
49
Vojtek Vladimir
1981
www.BERRYVE.sk
50
Ovšanka Peter
1976
Poprad
51
Varga Marián
1966
STG Michalovce
52
Goc Richard
1982
TJ MIER KAMIENKA
53
Jančuška Martin
1979
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
54
Tekely Jaroslav
1949
MK SNV
55
Kutnár Jaroslav
1971
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
56
Gontkovič Peter
1964
Svit
57
Kubo Martin
1964
Poprad
58
Szewczyk Rafał
1977
FELEK/Nowy Sącz
59
Špirengová Veronika
1981
SC Road Runners
60
Mišenčik Vladimír
1984
Levoča
61
Repková Andrea
1976
O5 BK Furča
62
Kurian Rastislav
1977
Spišská Nová Ves
63
Vojtek Jan
1985
Berryve.sk
64
Kleinová Gabriela
1973
SC Road Runners
Názov tímu 1. bežec 2. bežec 3. bežec
1
PretekaRYS I
Ján Nebus
Marcela Benčoková
Lenka Vargová
2
PretekaRYS II
Lukáš Ševčík
Lucia Trnková
Monika Jurčová
3
PretekaRYS III
Michal Jurčo
František Heldák
Marek Podolinský
4
IGI Team
Lukáš Jančík
Tomáš Farkašovský
Katarína Vasilčin Grešová

Dziękuję za wsparcie:

Martin Jackovič
rodina Hajková
rodina Milana Pastrnáka
rodina Krahulcová

Ste vlastníkom firmy?

Aj Vaše logo môže byť na tejto nástenke!

Dozvedieť sa viac!

Kontaktný formulár

Po odoslaní formulára Vás budeme ohľadne spolupráce spätne kontaktovať.

Čo konzumujete na občerstvovačkách? (zaškrtnite viaceré)