Čo vám môžeme za podporu ponúknuť?

(Na 5. ročníku 2021 obdarujeme minimálne 6 osôb)

Online zviditeľnenie loga Vašej firmy

 • na webstránke podujatia

 • na facebookovom profile

1

Každý ročník na našej webstránke zviditeľňujeme všetkých sponzorov, ktorí charitatívneho beh na podporu ľudom so svalovými ochoreniamipodporili. Okrem vyhradenej stránky pre sponzorovlogá spoločností umiestnené aj na registračnej podstránke podujatia. Hneď vedľa štartovnej listiny, kde si bežci prezerajú svoje štartovné čísla a vekovú kategóriu, v ktorej budú pretekať.

Súčasťou uverejneného loga je aj „follow“ preklik na Vašu webstránku, vďaka čomu stúpa aj autorita vašej domény v očiach Googlu, či iného vyhľadávača. Pomáha Vám tak v SEO dostať Vašu firmu na vyššie pozície pri bežných vyhľadávaniach Vašich zákazníkov na kľúčové slová/frázy.

Ponúkame Vám taktiež zviditeľnenie na našej Facebookovej nástenke. Či už formou fotky poskytnutého daru pre naše podujatie alebo promo príspevkom Vašej služby/produktu s vlastným popisom.

Facebook Post Vzor Zdielania Podpory
Vzor zdieľania poskytnutnutej podpory pred podujatím na našom FB
Podakovanie Sponzorom Po Podujati
Vzor poďakovania hlavným sponzorom po podujatí

Zviditeľnenie na posteroch, v článkoch a tlači

 • billboardy

 • citylighty

 • plagáty

 • noviny

 • články

2

Podujatie každoročne zviditeľňujeme prostredníctvom billboardov, podsvietených reklamných vitrín, plagátov či rozdávaním letákov na iných bežeckých podujatiach. Spodná lišta týchto propagačných materiálov patrí zviditeľneniu našich sponzorov.

Po podujatí ďakujeme 3 najväčším sponzorom aj v internetových článkoch, či v tlačovinách. (Tento priestor je bohužiaľ  veľmi obmedzený)

Zviditeľnenie v priestoroch podujatia

 • fotobúdka

 • beachflag

 • roll-up

 • banner

 • LED obrazovka
  (novinka 2020)

3

V deň podujatia obanerujeme areál štartu/cieľa všetkými reklamnými predmetmi, ktoré nám sponzori poslali na zviditeľnenie. Hlavnou atrakciou je fotobúdka, ktorá vytlačí bežcom fotku na pamiatku aj s logom sponzora. Sponzorov zviditeľňujeme bannermi rozvešanými po zábranách a plotoch. Vejúcimi beachflagmi, ale aj roll-upmi na pódiu pri vyhodnotení výsledkov. Novinkou 4. ročníka bude LED obrazovka s premietaním sponzorov.

Als Beh Zviditelnenie Na Podujati
Ukážka zviditeľnenia na našom podujatí

Charitatívne podujatie organizujeme vo svojom voľnom čase, bez nároku na odmenu prostredníctvom občianskeho združenia Športuj srdcom.

Organizátori
Vzor Reklamny Stanok
Ukážka reklamného stánku v areáli Iskra arény (štartu/cieľa)

Umiestnenie reklamného stánku do areálu

4

4

V deň podujatia ponúkame umiestnenie reklamného stánku Vašej spoločnosti do areálu štartu/cieľa behu, kde sa zdržiavajú nielen samotní bežci (pre rok 2020 to bude 500 dospelých bežcov) ale aj rodičia s deťmi (130 detí), čj okoloidúci ľudia, ktorí prišli pretekárov povzbudiť.

Reklamným stánkom môžete odprezentovať svoj nový produkt, či službu. Môže sa jednať napríklad o predaj jedla, pitia.  Športový stánok s predajom bežeckých potrieb alebo odprezentovanie testovacích vzoriek akéhokoľvek Vášho nového výrobku. Na ponúkanú službu či produkt si môžete uplatniť plnú maržu (bez poplatku za prenájom). Radi bežcom ponúkneme pridanú hodnotu.

Reklamné materiály do štart. balíčkov

5

Do štartovných balíčkov pre bežcov, ktorí sú ochotní prísť podporiť naše podujatie zo všetkých kútov Slovenska zháňame rôzne produkty: časopisy, perá, magnetky, náramky, ponožky, tričká, čelenky, ale aj konzumné reklamné predmety ako protein drinky, energetický nápoj, športový gél, či tyčinky, ktoré jednak bežcom dajú hodnotu a Vám odprezentujú značku, či produkt. Do tašiek vieme umiestniť Váš reklamný letáčik, či pozvánku na pripravovaný event. 

Balicky Pre Bezcov
Ukážka odovzdania štartovných balíčkov s reklamnými predmetmi od sponzorov
Startovne Cisla Als Beh
Vzor štartovného čísla z 3.ročníka 2019

Logo na štartovných číslach/tielkach

6

Každý rok vyrábame unikátne štartovné čísla, ktoré si väčšina bežcov rada z podujatí odnáša a uchováva na pamiatku. Okrem bežcov môže byť vaša značka viditeľná aj pre okolitých ľudí. Na trati totižto bežcov povzbudzuje mnoho fanúšikov.

Do budúcna by sme radi dali do výroby súťažné tielka, ktoré by boli po vypratí použiteľné každoročne. Okrem ušetreného času a množstva materiálu by to mohol byť aj viditeľný prínos pre Vašu značku, nakoľko každoročne z podujatia vznikne vyše 2000 fotiek a video, ktoré sa šíria medzi tisíckami ľudí na sociálnych sieťach.

Túto propagáciu ponúkame pre hlavného sponzora podujatia.

Vyše 2000 fotiek a video šírené na soc. sieťach

7

Po podujatí majú bežci k dispozícií vyše 2000 fotiek z podujatia. Na fotkách sa tak nájde každý aj viacnásobne. Okrem fotogalérie na našej webovej stránke pridávame TOP100 fotiek aj na našu Facebookovu stránku. Fotky „lajkuje“ a zdieľa množstvo ľudí. Každoročne sa tak album dostane vysokou sledovanosťou medzi tisícky nezúčastnených, ktorí prejavia záujem aj návštevou nášich ostatných príspevkov, kde odprezentujeme každého sponzora poskytnutým darom. Veľa ľudí príde aj na našu webstránku, kde sa snažia dočítať bližšie informácie o ALS behu a môžu tak zhliadnúť sponzorov podujatia. Z podujatia sa snažíme každý rok pripraviť aj promo video, ktoré sa medzi ľudmi ukázalo ako veľmi úspešné. Koniec videa patrí poďakovaniu sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali. Vaše logo tak môže mať dosah aj medzi tisíckami užívateľov sociálnych sietí.
Reklama Produktu Als Beh
Ukážka propagácie Vášej značky, či konkrétneho produktu

Oznámenie

ALS BEH

ALS BEH 2020 - Vyhodnotenie

Na 4. ročníku ALS charitatívneho behu – memoriálu Jána Svočáka sa nám podarilo vyzbierať sumu 8761€ a prerozdeliť ju medzi 6 obdarovaných trpiacich jednym zo svalových ochorení.

 1. Amálka Fridmanová, Svit – 1460€ na rehabilitácie
 2. Mária Kubovová, Vikartovce – 1460€ na rehabilitačný pobyt
 3. Radko Zmij, Trebišov – 1460€ na čističku vzduchu
 4. Sabínka Fajnorová, Stará Turá – 1460€ na rehabilitácie
 5. Alexandra Ester Balóghová, Kráľovský Chlmec – 1460€ príspevok na kúpu auta
 6. Ivan Brádňanský, Poprad – 1460€ na batériu a filtre do dýchacieho prístroja

Športuj srdcom o.z.